Lokalita

Trenčín je mesto s bohatou históriou a už samo o sebe predstavuje príjemné miesto pre život. Ulica Zlatovská je praktickou tepnou v meste a lokalita samotného projektu Rodinné byty Zlatovská je ako stvorená pre rodiny, ktoré si chcú užívať pohodlie. A hlavne, ktorí to chcú mať všade blízko. Z Rodinných bytov Zlatovská je to len pár minút autom do centra mesta, čo dáva rodinám priestor na každodenné návštevy a prechádzky Trenčínom. A pre tých, čo majú radšej prechádzky v prírode, je tu možnosť zájsť k rieke na hrádzu. Mamičky s malými deťmi určite poteší malý zelený park s detským ihriskom priamo pred domom, študentov blízke školy (základná aj stredná) a peších zástavka, ktorá sa nachádza priamo pred domom. Športovo založené rodiny zas poteší rýchly prístup na mestskú hrádzu, do Zátoky pokoja a mnoho ďalších možností pre športové vyžitie.

Potraviny
Reštaurácie a kaviarne
Vzdelanie
Šport a zábava
Služby a iné

Zobraziť
všetko

Obchody a služby pre vás

Už samotná lokalita dáva vedieť, že tento projekt ponúka rodinám možnosť využívať čas flexibilne. Šetria ho tam, kde treba a investovať ho tak môžu najmä do rodiny.

Vďaka centrálnej polohe dokážete vybaviť nákupy, kaderníka, lekáreň aj poštu behom pár minút a zvyšný čas tak ušetríte na zábavu s rodinou.

Všade blízko


V blízkej dostupnosti

V blízkosti dostupnosti autom sa nachádza aj najobľúbenejšie nákupné centrum Trenčanov, Laugaricio, ktoré slúži rodinám hneď vo viacerých smeroch. V okolí a pešej dostupnosti však nechýbajú ani samostatné potraviny, reštaurácie, školy, športoviská či rôzne praktické služby.

Ľahká dostupnosť

Vďaka zástavke, ktorá sa nachádza priamo pred obytným domom a blízkemu spojeniu, sa do centra dostanete za cca 5 minút. Takýto spôsob prepravy šetrí rodine čas a starosti s parkovaním. Väčšie deti sa bez problémov a bezpečne dostanú pešo do najbližšej základnej školy, ktorá je vzdialená 8-10 minút chôdze priamo po Zlatovskej ulici.

Doprava autom

Ak chete použiť auto, jednou s najväčších výhod projektu je jeho skvelé napojenie na diaľnicu. Behom 3 minút ste na ceste a môžete tak s rodinou vyraziť na výlety. Keďže vieme, aké je cestovanie najmä s malými deťmi občas náročné, tento benefit určite ocenia najmä mladé rodiny, ktoré radi navštevujú rodinných príslušníkov, starých rodičov, v iných mestách.

Zaujali vás Rodinné byty Zlatovská?


Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Zásady spracúvania osobných údajov.