O projekte

Hľadáte bývanie pre svoju súčasnú či budúcu rodinu? Ste na správnej adrese. Rodinné byty Zlatovská predstavujú unikátny projekt rodinného bývania. Je určený všetkým malým aj veľkým rodinám, ktoré obľubujú mestský spôsob života a chcú to mať zo svojej adresy všade blízko. Nielen k sebe. Prvá fáza, výstavba bytového domu Z1, začala v júni 2017 a už koncom roka 2018 prinesiesla prvých 44 rodinných bytov. V druhej fáze, začala výstavba ďalších 44 bytov v domoch Z2 a Z3, v novembri 2017. Tretia fáza priniesla ďalších 55 bytov, ktoré sú pôdorysmi podobné, ako byty z prvej fázy. Termín ich dokončenia je naplánovaný na koniec roka 2019. Následne bude celý projekt zavŕšený budovou Z5 s ďalšími 40 bytmi, ktorej výstavba sa začne v roku 2019.


Pozrieť galériu

O architektúre

V súčasnosti sa realizuje výstavba prvých 4 budov projektu, Z1, Z2 a Z3 a Z4. Vo všetkých nájdete praktické, moderné, vzdušné 2 až 4-izbové byty prispôsobené súčasnému mestskému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine.

Preto vo výbave bytov nechýbajú, napr. okná s trojsklom, bezpečnostné vchodové dvere či nástenné rebríkové vykurovacie telesá v kúpeľni.

Súčasťou komplexu je aj parkovanie pre jeho obyvateľov v garážach, garážových státiach a na vonkajších parkovacích miestach.

Komunitné bývanie

Projekt Rodinných bytov Zlatovská dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá s okolím.

Park s preliezkami priamo pred bytmi je priam ideálnou príležitosťou pre socializáciu a spoločné aktivity celej rodiny.

Služby a obchody v blízkosti sú zas perfektným miestom na stretnutia s rodinnými priateľmi.

Harmonogram výstavby projektu

Harmonogram výstavby Harmonogram výstavby

Zaujali vás Rodinné byty Zlatovská?


Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Zásady spracúvania osobných údajov.